Porady
Moda
Uroda
Trendy

Organizator:

Image

Partnerzy akcji:

Image Image Image Image

Organizator:

Image

Partnerzy akcji:

Image Image Image Image Image

KTÓRE TWÓJ NASTOLATEK POWINIEN USŁYSZEĆ

15 RZECZY,

Otrzymaj dostęp do materiału wideo, przygotowanego specjalnie do akcji Rozmawiajmy Rzazem.

Image
OBEJRZYJ

15 RZECZY, KTÓRE TWÓJ NASTOLATEK POWINIEN USŁYSZEĆ

DLACZEGO TO WIDEO?

Icon

SWOBODA W PODEJMOWANIU DECYZJI

"PRZEPRASZAM" KLUCZEM DO RELACJI

BUDOWANIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

IconIcon

Ten materiał nauczy Cię, jak zachęcać swojego nastolatka do podejmowania własnych decyzji. Nauczysz się, jak przekazać mu swobodę wyboru w sposób, który jednocześnie zapewni mu bezpieczeństwo.

W materiale dowiesz się, dlaczego wyrażanie skruchy jest tak istotne w relacji z nastolatkiem. Nauczysz się, jak prawidłowo przepraszać, tak aby to przynosiło realne efekty w budowaniu silnej więzi z nastolatkiem.

Video pokaże, jak możesz aktywnie wspierać swojego nastolatka w budowaniu silnego poczucia własnej wartości. Nauczysz się, jak podkreślać mocne strony Twojego dziecka i pomagać mu w zrozumieniu swojej unikalnej wartości.

WZMACNIANIE SAMOAKCEPTACJI

WSPIERANIE SAMODZIELNOŚCI

DARMOWA WIEDZA

IconIconIcon

W tym materiale nauczysz się, jak pomagać swojemu nastolatkowi w kształtowaniu zdrowego poziomu samoakceptacji. Zrozumiesz, jak wspierać swoje dziecko w pozytywnym postrzeganiu siebie, nawet w obliczu błędów i porażek.

Ten materiał pokaże, jakie komunikaty mogą skutecznie motywować Twojego nastolatka do bycia bardziej samodzielnym. Dowiesz się, jak wyrażać swoje oczekiwania i przekazywać pozytywne wzmocnienia, które zmotywują Twoje dziecko do podejmowania inicjatywy i stawania się bardziej samodzielnym.

Oglądając to bezpłatne wideo, otrzymujesz dostęp do wiedzy ekspertów, którzy pomogli wielu rodzicom w podobnej sytuacji. Ta wiedza jest bezcenna, a Ty możesz ją otrzymać bez wydania ani grosza.

NIE PRZEGAP OKAZJI, BY POPRAWIĆ SWOJE RELACJE Z NASTOLATKIEM

Otrzymaj bezpłatny dostęp do specjalnego wideo i otwórz drzwi do lepszego zrozumienia, szacunku i wzajemnego zaufania!

© Copyright 2023 Forum Media Polska